Слайд-шоу

Центр інтелектуального розвитку

       

     


+380503125809

Ми в соцмережах  

LESIKAURA2009@GMAIL.COM

 

 

ДОРОСЛИМ,    СТУДЕНТАМ,    ШКОЛЯРАМ,    ДОШКІЛЬНЯТАМ

Історія виникнення книги мудра й захоплююча: ієрогліфи, книги-плитки, книги з папірусу, воску, пергаменту, берести і, нарешті, з паперу. На одній з єгипетських плит висічена чудова думка: "Зверни своє серце до книг ... немає нічого вище ніж книги".

Дані наукових досліджень говорять про те, що ставлення людини до книги формується в молодшому шкільному віці. Вирішується питання чи буде ставлення читача до книги активним чи пасивним. Зазначимо, що в наші дні, коли школа переорієнтується з пам'яті на мислення, роль книги незмінно зростає. А читають сучасні діти все менше і менше. Це пов'язано з жорсткою конкуренцією ТБ і комп'ютера, з тим, що нові сучасні книги не завжди доступні. Кожна книга повинна прийти до дитини в певному віці, інакше дружби з нею не відбудется.

Центр інтелектуального розвитку "УРА" працює для вас ось вже 9 років, з індивідуальним підходом до кожного, від малого до великого, сприяє якісному сприйняттю інформації та темпів життя в цілому. Програми навчання центру «УРА» дають унікальний інструмент для здобуття необхідних і неймовірно корисних навичок.

Вибирайте програму навчання для себе і вашої дитини і бронюйте місце в групі. Ми чекаємо Вас!

Центр интелектуального развития УРА

 

 

 

 

 

<< Назад