Слайд-шоу

Курси швидкочитання для підлітків

       

     


+380503125809

Ми в соцмережах  

LESIKAURA2009@GMAIL.COM

 

 

Курси швидкочитання для підлітківСучасних підлітків мало цікавлять книги і все, що пов'язано з їх читанням. Вони полюбляють  спілкуватися з однолітками в соціальних мережах, дивитися всякі кумедні відеоролики в інтернеті, грати в комп'ютерні ігри. Такі підлітки (а таких у нас, напевно, більшість) зазнають труднощів зі сприйняттям інформації на уроках, а також з виконанням самостійних і домашніх робіт. Вони просто не вміють швидко читати, усвідомлюючи прочитане. А без цього успішного навчання і гарних оцінок в табелі не буває. Саме для підлітків курси швидкочитання часто стають таким собі трампліном для поліпшення оцінок і взагалі результативності навчання. Відвідуючи такі заняття, дитина починає розуміти принципи раціонального швидкочитання, тобто швидкого прочитання тексту без шкоди розуміння його сенсу. Курси швидкочитання для підлітків допоможуть також багатьом хлопцям, які читають з хорошою швидкістю, але відчувають труднощі з розумінням і запам'ятовуванням прочитаного. Курси швидкочитання для підлітків будуть також важливою частиною підготовки до випускних іспитів, до ЗНО, взагалі до навчання у вищому навчальному закладі. Це неоціненний вклад в майбутнє дитини.

Курси швидкочитання для підлітків доступні тепер і для київських школярів. Приводьте до нас свою дитину. Ми навчимо її читати правильно.

Крім курсів швидкочитання для підлітків в нашому центрі проводяться різноманітні розвиваючі заняття для молодших школярів та навіть для дошкільнят. Є також програми і для дорослих. Вчитися і розвиватися ніколи не пізно. Якщо є бажання, приходьте. Ми раді всім.

Більше інформації про курси швидкочитання для підлітків і інших вікових категорій шукайте в інших розділах сайту. А ще нам можна зателефонувати.