Слайд-шоу

Швидкочитання у молодших школярів

       

     


+380503125809

Ми в соцмережах  

LESIKAURA2009@GMAIL.COM

 

 

Швидкочитання у молодших школярівЧим молодша дитина, тим більше вона тяжіє до нових знань і вмінь. Потрібно просто підтримувати цю тягу, заохочувати її і підігрівати інтерес до всього нового. Дитина може вбирати інформацію, як губка, а може бути зовсім інертною на заняттях. Залежить це, звичайно, частково і від особливостей психіки і характеру кожної дитини. Але і від способу подачі інформації педагогом теж багато що залежить. Коли малюкові цікаво, коли він захоплений процесом і залучений в нього, малюк напевно отримає максимум від такого уроку. Коли йому нудно і нецікаво, навряд чи він почерпне щось з почутого на уроці.

Швидкочитання у молодших школярів часто кульгає в наш час. А все тому, що діти сучасні все частіше відмовляються від читання на користь комп'ютерних ігор, перегляду передач, роликів, мультиків. Інформацію сучасні діти черпають частіше не з книг, а з глобальної інформаційної мережі Інтернет. І це не найкраща з сучасних тенденцій. Читання не можна замінити нічим. Швидкочитання у молодших школярів потрібно розвивати з самого раннього віку. Якщо упустити цей момент в початкових класах, в старших виправити ситуацію буде набагато складніше.

Коли швидкочитання у молодших школярів не на висоті, батькам не варто впадати в паніку. Потрібно швидше записати дитину на курси швидкочитання в наш центр розвитку. Ми допоможемо вирішити цю проблему.

Курси швидкочитання у молодших школярів – це чудове рішення, до якого можуть прийти лише свідомі, турботливі, думаючі батьки. Це тільки здається, що швидкість читання в сучасному світі не дуже важлива. Читати повинні вміти всі. І не просто відтворювати звуки, що позначаються буквами, а розуміти сенс, моментально обробляти і запам'ятовувати інформацію. Уроки швидкочитання у молодших школярів – це незамінний внесок в майбутнє дітей.

Хочете, щоб Ваша дитина читала швидко і осмислено? Тоді запишіть його до нас в центр на швидкочитання у молодших школярів.